DODACÍ PODMÍNKY

Zásilkonoš.cz není prodejce zboží. Na stránkách www.zasilkonos.cz prezentujeme nabídky jednotlivých prodejců, kteří zboží zasílají zdarma přímo na adresu zákazníka podle následujících dodacích podmínek:

 

  • Všechno zboží je skladem u prodejců a dodání tohoto zboží je v uvedené orientační lhůtě, která se pohybuje v rozmezí 20 - 45 dní od odeslání zboží prodejcem.

 

  • Vzhledem k tomu, že je zboží zasíláno z Asie nebo Taiwanu, nedokážeme jakkoliv změnit lhůtu pro doručení. Berte proto lhůtu 20 - 45 dní jako orientační, nikoliv závaznou.

 

  • Tato dodací lhůta se může prodloužit vlivem svátků, prázdnin, Vánoc nebo vlivem poštovních služeb. Prodloužení dodací lhůty není v žádném případě porušením dodacích podmínek.

 

  • Naše společnost není prodejce zboží a nemá vliv na průběh dodání. Z naší strany dokážeme prověřit, zda byla objednávka prodejcem expedována ale vzhledem k tomu, že je zboží zasíláno z Asie nebo Taiwanu, nedokážeme jakkoliv změnit lhůtu pro doručení.

 

  • Zboží je na úzení ČR doručováno (uloženo k vyzvednutí) Českou poštou.

 

  • Pokud není zákazníkovi zboží prodejcem doručeno chybou prodejce (neodesláním) nebo chybou doručovacích služeb ve lhůtě 90 dní od odeslání, má nárok zákazník na vrácení plné ceny za nedodané zboží. Tuto náhradu následně na základě žádosti zákazníka provádí naše společnost ve lhůtě 3 pracovních dní zpět stejnou platební metodou, kterou zákazník objednávku uhradil.

 

proces dopravy

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.